Gdzie dostarczamy ?

Dostawa na terenie Łodzi - GRATIS.

 

Nasza kwiaciarnia internetowa w Łodzi doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu. Doręczamy zupełnie za darmo, nie stosujemy dodatkowych opłat za doręczenie. Możesz zamówić kwiaty do Łodzi lub okolicy.  Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całej Łodzi : Bałuty, Górna, Teofilów, Polesie, Śródmieście, Widzew.

 Kolorem czerwonym zaznaczony jest obszar dostaw bez żadnych opłat.

Kolorem niebieskim zaznaczony jest obszar dostaw z opłatą 20 zł

Inne obszary po uzgodnieniu telefonicznym

 Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak Konstantynów Łódzki, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Andrespol, Teolin, Stryków, Tuszyn, Rzgów, Starowa Góra.
 
Łódź jest miastem na prawach powiatu w środkowej Polsce. W Łodzi znajduje się siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna. Przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku. Łódź to ważny ośrodek akademicki (6 uczelni publicznych oraz 22 niepubliczne), kulturalny i przemysłowy. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. centrum przemysłu włókienniczego i filmowego. Węzeł komunikacji drogowej. 6 km od centrum Łodzi znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta (Łódź-Lublinek). Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności i czwartym pod względem powierzchni. Kwiaciarnia Łódź to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Łodzi, pokochaj je i Ty!
Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl