Wasze ulubione
PS Kocham Cię
PS Kocham Cię
199,00 zł
szt.
Ulotne chwile
Ulotne chwile
169,00 zł
szt.
Radosne chwile
Radosne chwile
239,00 zł
szt.
Niebanalne i niebieskie
Niebanalne i niebieskie
229,00 zł
szt.
Wciąż myślę o Tobie - 25 róż
Wciąż myślę o Tobie - 25 róż
259,00 zł
szt.
Terminy dostaw
Piu Piu Flowers oferuje dostawę kwiatów tylko na terenie Łodzi i okolic !!!
 
***Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli (7 dni w tygodniu). Przy czym zamówienia na sobote i niedziele przyjmowane sa do godz 23-ej w piatek. Dostawa zawsze jest gratis.
 
***Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane tego samego dnia musi zostać złożone i opłacone do godz 15-tej. Wówczas dostawa będzie zrealizowana w przedziale czasowym 16-20 lub 20-22 Dodatkowo obejmuje to tylko kompozycje z opcja dostawy *jeszcze tego samego dnia* Zamówienia złożone po godzinie 15-tej mogaą zostac zrealizowane w terminie 24 h
 
***Doręczenia kwiatów w takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, nie są objęte przedziałami czasowymi. Z powodu dużej ilości zamówień obowiązuje zasada do 15-tej i po 15-tej. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby doręczyć kwiaty w wybranym przedziale czasowym, jednakże nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować w każdym przypadku – pomimo dochowania standardu należytej staranności wymaganej od profesjonalisty - ze względu na dużą ilość realizowanych w te dni zamówień.
 
WAŻNE w takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki,
- jest tylko jedna próba dostarczenia przesyłki. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym w formularzy zamówienia adresem dzwoni do Odbiorcy. Jeżeli Odbiorca nie odbiera telefonu i nie odpowiada na smsa zamówienie będzie zrealizowane w pierwszym, kolejnym, możliwym terminie.
- standardowo przy pierwszej próbie doręczenia nie dzwonimy do Odbiorcy jednak w wyżej wymienione święta może to się zdarzyć.
- kurier nie kontaktuje się z Klientem
 
***Piu Piu Flowers nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedoręczenie przesyłki wynikające z poniższych sytuacji:
  • nieobecność odbiorcy pod wskazanym adresem w czasie realizacji zamówienia zgodnie z umową z Klientem
  • podanie błędnych danych adresowych.
  • braku kontaktu telefonicznego z Odbiorcą
Blog wpisy
POCZTA KWIATOWA® jak to działa ?

Usługa poczty z kwiatami Jak to działa ?

POCZTA KWIATOWA® to znak towarowy zastrzeżony przez Pocztę Kwiatową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Corazziego 2. Znak został zgłoszony do ochrony 17.01.2002 r. od tamtego czasu naprawde duzo się zmieniło a okreslenie poczta kwiatowa stało się popularne jako określenie rodzaju usługi a nie nazwa firmy. Mnóstwo osób wpisujących w wyszukiwarke Google hasło poczta kwiatowa szuka konkretnej usługi ( usługi dostarczenia kwiatów ) nie spółki.

Flowers box czyli kwiaty w pudełku

Francuski pocałunek na dobranoc to nasz absolutny hit ! Najpopularniejszy, najpiękniejszy flowers box. Romantyczna kompozycja dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Ekskluzywne, zamszowe, ręcznie wykonane pudełko i bordowe róże. 

 

Poczta uczuć i kwiatowa dostawa kwiatów Łódź

Florystyczna poczta, kwiatowa dostawa w Łodzi. Duże doświadczenie w doręczeniu kwiatów oraz tysiące zadowolonych klientów sprawia, że florystyczna poczta Łódź jest jedną z najlepszych kwiaciarni online świadczących usługi takie jak: szybka dostawa kwiatów do domu, firmy, na uczelnie.

Wieczne róże

W Piu Piu Flowers staranność, dokładność wykonania i wyjątkowość produktu stanowią fundamentalne wartości. Wprowadzając do naszej oferty wieczne róże postawiliśmy na bezkonkurencyjnego producenta tych wspaniałych kwiatów. 

Marka wiecznych róż z których tworzymy kompozycje to najbardziej elitarny producent tych kwiatów na świecie. Oferuje najwyższej jakości róże które przepięknie pachną, są mięciutkie, aksamitne w dotyku zupełnie jak świeże , dodatkowo są nieskazitelne w wyglądzie.  Dodatkowo oferuje fantastyczne barwy które nie blakną jak tańsze odpowiedniki. Jakby tego było mało nasze róże to prawdziwe giganty w porównaniu z innymi tańszymi odpowiednikami.

Te ekskluzywne kwiaty można łączyć w przeróżne konfiguracje, kolorów i rodzaju pudełka dzięki czemu stworzysz idealny prezent dla wyjątkowej osoby. Wieczne róże są odzwierciedleniem prawdziwej miłości, która – podobnie jak róża – jest delikatna i wieczna. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl