Terminy dostaw
Piu Piu Flowers oferuje dostawę kwiatów na terenie Łodzi i okolic !
oraz na terenie całej Polski ( wybranych kompozycji )
 
***Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli (7 dni w tygodniu). Przy czym zamówienia na sobotę i niedzielę przyjmowane są do godz 22-ej w piątek. Dostawa na terenie Łodzi jest gratis.
 
***Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane tego samego dnia musi zostać złożone i opłacone do godz 15-tej. Wówczas dostawa będzie zrealizowana w przedziale czasowym 16-20 lub 20-22 Dodatkowo obejmuje to tylko kompozycje z opcja dostawy *jeszcze tego samego dnia* Zamówienia złożone po godzinie 15-tej mogą zostac zrealizowane w terminie 24 h
 
***Doręczenia kwiatów w takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, nie są objęte przedziałami czasowymi. Z powodu dużej ilości zamówień obowiązuje zasada do 15-tej i po 15-tej. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby doręczyć kwiaty w wybranym przedziale czasowym, jednakże nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować w każdym przypadku – pomimo dochowania standardu należytej staranności wymaganej od profesjonalisty - ze względu na dużą ilość realizowanych w te dni zamówień.
 
WAŻNE w takie dni jak Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki,
- jest tylko jedna próba dostarczenia przesyłki. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym w formularzu zamówienia adresem dzwoni do Odbiorcy. Jeżeli Odbiorca nie odbiera telefonu i nie odpowiada na smsa zamówienie będzie zrealizowane w pierwszym, kolejnym, możliwym terminie.
- standardowo przy pierwszej próbie doręczenia nie dzwonimy do Odbiorcy jednak w wyżej wymienione święta może to się zdarzyć.
- kurier nie kontaktuje się z Klientem
 
***Piu Piu Flowers nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedoręczenie przesyłki wynikające z poniższych sytuacji:
  • nieobecność odbiorcy pod wskazanym adresem w czasie realizacji zamówienia zgodnie z umową z Klientem
  • podanie błędnych danych adresowych.
  • braku kontaktu telefonicznego z Odbiorcą

***W naszej ofercie są kompozycje które dostarczamy na terenie całej Polski. Sa one wysyłane standardowo kurierem DPD. Najczęściej od momentu zamówienia w terminie 3 dni roboczych przesyłka jest dostarczona. Terminy dostaw najlepiej ustalać indywidualnie ponieważ do wiekszych miast możliwe sa dostawy np. w soboty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 660115660

Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl