POCZTA KWIATOWA® jak to działa ? 0

Usługa poczty z kwiatami Jak to działa ?

POCZTA KWIATOWA® to znak towarowy zastrzeżony przez Pocztę Kwiatową Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Corazziego 2. Znak został zgłoszony do ochrony 17.01.2002 r. od tamtego czasu naprawde duzo się zmieniło a okreslenie poczta kwiatowa stało się popularne jako określenie rodzaju usługi a nie nazwa firmy. Mnóstwo osób wpisujących w wyszukiwarke Google hasło poczta kwiatowa szuka konkretnej usługi ( usługi dostarczenia kwiatów ) nie spółki. Stąd próby uniewaznienia znaku. Nasza kwiaciarnia również została oskarżona o bezprawne używanie znaku towarowego POCZTA KWIATOWA ®. Co ciekawe sama firma używa kilku adresów/nazw sklepów internetowych za każdym razem używając innej nazwy kwiaciarni.

W związku z oskarżeniami wysuwanymi przez Pocztę Kwiatową Sp. z o.o. pod naszym adresem o rzekome naruszenie znaku towarowego „POCZTA KWIATOWA®” Informujemy, że Kwiaciarnia Piu Piu Flowers nie jest w żaden sposób powiązana ze spółką Poczta Kwiatowa oraz nie jest jej partnerem biznesowym. Użycie przez nas stwierdzenia Poczta z Kwiatami które to firma Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. uważa za naruszenie ich znaku towarowego opisuje jedną z naszych usług czyli sprzedaż i dostawę kwiatów przez Internet. 

Poza tym nasze usługi znacznie różnią sią od usług firmy Poczta Kwiatowa, jest to zupełnie inny rodzaj działalności. Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. ma siedzibę w Warszawie i jest tylko firmo pośredniczącą w dostawie kwiatów tzn. Klient zamawia kwiaty na stronie Poczty Kwiatowej a kwiaty wykonuje i dostarcza kwiaciarnia lokalna znajdująca się w najbliższej lokalizacji adresu dostarczenia kwiatów. Co to oznacza ? Oznacza to, że cena kwiatów na stronie posiada kilku pośredników. Kwiaty są wykonywane przez lokalną kwiaciarnie a dostarczane np. przez zaprzyjaźnionego taksówkarza. Jeżeli nadal chcą Państwo skorzytać z usług Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. to niestety nie pod tym adresem. :)

A więc czy warto korzystać z usług kwiaciarni internetowej ? Oczywiście ! Należy korzystać z usługi dostawy kwiatów kwiaciarnii fizycznie znajdującej się w mieście w którym chcesz dostarczyć kwiaty np. Piu Piu Flowers. U nas Odbiorca zawsze otrzymuje to co zamówił Nadawca. Kwiaty są świeże a kompozycje, flowers boxy wykonane według konkretnego stylu naszych florystów. Zamawiając bukiety i kwiaty w pudełku przez internet warto zapytać z jakiej ilości kwiatów będzie kompozycja wykonana. Prezentowane na naszych zdjęciach kompozycje, bukiety i kwiaty w pudełku są powtarzalne, za każdym razem niemal identyczne. To dla nas bardzo ważne . 

Zrobiliśmy wszystko żeby zamówienie kwiatów było nie tylko łatwe i szybkie ale tez przyjemne. A to dlatego ,że obdarowana osoba zawsze będzie mile zaskoczona i oczarowana otrzymanym prezentem. U nas złożenie i opłacenie zamówienia zajmie Ci 5 minut ! Dzięki systemowi szybkich płatności Twoje zamówienie będzie przekazane do realizacji niemal natychmiast. Większość pozycji z naszej oferty może być dostarczona jeszcze tego samego dnia . Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwośći zadzwoń do nas Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania 660-115-660

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl