Koronawirus 0

Dostarczamy standardowo

Działania Piu Piu Flowers toczą się w trybie podobnym, jak dotychczas: doręczamy kwiaty i prezenty na terenie całej Łodzi i okolic. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury, by zapewnić Tobie oraz Twoim bliskim najwyższe bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Wyjątkowo musimy zrezygnować z dostaw "jeszcze tego samego dnia" bez względu na godzine  złożenia zamówienia kwiaty mogą być dostarczone dopiero dnia następnego. Zamówienia na sobote i niedziele standardowo muszą być złożone i opłacone do godziny 22.00 w piątek. 

Większość odmian kwiatów jest dostępnych jednak nie zaszkodzi jak zadzwonisz do nas i zapytasz o dostępność wybranej kompozycji. ;) 

Zjednocz sie z bliskimi, wspieraj ich w trudnych chwilach, napisz wyjątkowe życzenia czy zaskocz miłą niespodzianką, nie obawiając się o bezpieczeństwo.

 Nasza praca

Przestrzegając zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia oraz zachowując higienę i bezpieczeństwo, wykonujemy bukiety kwiatów, kosze prezentowe czy flowers boxy w jak najlepszy sposób. Każdy z nich jesteśmy w stanie dostarczyć bezkontaktowo co nie jest znów takie trudne. Wystarczy zostawić przesyłkę pod drzwiami odbiorcy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym :) 
Niestety nie doręczymy kwiatów bezpośrednio do szpitali.  Takie działania pozwolą nam w bezpieczny sposób sprawiać radość i niespodziankę osobom obdarowanym.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl